Regulamin Rozgrywek

1.Celem rozgrywek jest zapewnienie czynnej rekreacji dzieciom z Świętochłowic i okolic.
2. Rozgrywki KOREA LEAGUE JUNIOR rozgrywane są na obiekcie KoRea Arena (ul.Chopina b/n)
3. W sytuacjach awaryjnych Organizator ma prawo przenieść poszczególne spotkania na inny obiekt.

4. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest dostarczenie organizatorowi listy zgłoszeniowej, która powinna zawierać imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zameldowania i podpis opiekuna drużyny,

a także oświadczenie zdrowotne oraz zgoda rodziców.

5.Drużyna może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

6. W rozgrywkach obowiązuje zakaz występowania w tzw. twardym obuwiu, tj. z metalowymi korkami.

7. Termin zgłaszania nowych zawodników upływa z czasem oddania formularzu zgłoszeniowego.
8. Rozgrywki prowadzone są na podstawie obowiązujących przepisów gry w piłkę nożną za wyjątkiem pozycji spalonej, a także rzut z autu wykonujemy nogą. Występują także kary minutowe za wyjątkowo niebezpieczne zagrania/ nieprawidłowe zmiany (2 minutowe)

9.Mecze rozgrywane są w składach 4 osobowych (3+ bramkarz). Czas trwania meczu (2 x 20 minut), oraz przerwa meczowa (5 minut). System rozgrywek każdy z każdym (mecz + rewanż). Zmiany dokonujemy podczas przerwy w grze (na środku boiska, przy swojej piłce), po sygnalizacji sędziemu.

10. Za każde spotkanie w rozgrywkach przyznaje się liczbę punktów w zależności od uzyskanego wyniku tj.: 3 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis, 0 punktów za porażkę. W rozgrywkach kolejność zespołów ustala się według liczby zdobytych punktów. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn o zajętym miejscu decydują: spotkanie bezpośrednie, bilans bramkowy, ilość strzelonych bramek, ilość straconych bramek .

11.Wszystkie mecze ligowe odbywają się w soboty.

12.Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek takie jak terminarze, miejsce rozgrywania spotkań, wyniki czy klasyfikacje będą się pojawiać na stronie www.korealeaguejunior.futbolowo.pl , a także na stronie facebookowej: www.facebook.com/leaguekoreajunior

13.Terminarz ustalany jest przez organizatora. Zawody mogą zostać przełożone na inny termin z urzędu przez osoby decyzyjne. W przypadku wystąpienia drużyny o zmianie terminu, zainteresowana drużyna powinna zaproponować z przeciwnikiem inny uzgodniony termin spotkania (mecz musi zostać rozegrany jeszcze w trakcie trwania danej kolejki). O zmianie terminu meczu (przełożeniu) należy poinformować organizatora najpóźniej 24 godz. Przed pierwotnym terminem meczu.

14.Przed rozpoczęciem rozgrywek w zależności od środków finansowych organizator wraz z osobami decyzyjnymi podejmie decyzje o przyznaniu nagród. Sędziowie i osoby decyzyjne prowadzą klasyfikację na najlepszego zawodnika i bramkarza.

15. Przystąpienie do rozgrywek oznacza akceptację tego regulaminu oraz jego znajomość.

16. We wszystkich spornych sprawach nie objętych w/w regulaminem decydować będzie organizator.

17.Organizator rozgrywek oraz jego partnerzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania danych osobowych i wizerunku zawodników grających w rozgrywkach KoRea League Junior, a także przetwarzania danych osobowych graczy na potrzeby rozgrywek (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

18. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu, wnoszenia jakichkolwiek zmian
czy poprawek przysługuje tylko i wyłącznie organizatorowi.

KARY:

1. Za złamanie regulaminu Organizator może nałożyć karę ( odjąć punkty ligowe lub zdyskwalifikować drużynę)

2. W przypadku niestawienia się drużyny podczas wyznaczonego spotkania, organizator ma możliwość nałożenia kary na tą drużynę (walkower, odjęcie punktów lub dyskwalifikacja)

3. Niestawienie się drużyny na mecz 2 razy pod rząd lub 3 krotnie jest równoznaczne z wycofaniem zespołu z rozgrywek.